Область

На Славутчині цирки з дикими звірами опинилися поза законом

На черговому засіданні міськради у Славуті депутати схвалили рішення «Про врегулювання питання щодо розміщення на території міста заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами».

Таку інформацію надає прес-центр Славутської мерії.

В повідомленні йдеться, що депутати міської ради розглянули звернення одного зі своїх колег, яке стосувалося врегулювання питання розміщення на території м. Славути заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами. Також на рішення депутатів сказати тверде «ні» звірницям на колесах вплинуло набуття розголосу питання щодо жахливих умов утримання, безжалісного дресирування диких тварин у заїжджих пересувних цирках-шапіто.

Таким чином, щоб не допустити порушення відповідних державних стандартів «…Славутська міська рада вирішила рекомендувати Державній екологічній інспекції України посилити контроль у здійсненні державного нагляду (контролю – ред.) за додержанням вимог законодавства у сфері захисту диких тварин від жорстокого поводження, за наявністю дозвільних документів на утримання та розведення диких тварин».

Також депутати міськради вирішили «…рекомендувати управлінню культури виконавчого комітету Славутської міської ради не надавати погодження на розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з дикими тваринами на території міста Славути».