Місто

Хмельницькі школярі приміряли «шкуру» переселенців з Донбасу

Освітню гру «Переселеньска блуканина» провели у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва (ХОБЮ – ред.).

Організацією та проведенням заходу займалися співробітники читальної зали вищезгаданої бібліотеки спільно з Хмельницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомляється на офіційній сторінці читальної зали ХОБЮ у соціальній мережі Facebook.

Організатори заходу підкреслюють, що завдяки простоті, цікавості та ефективності ігрова форма роботи – так звана гейміфікація, –  набула популярності в багатьох країнах світу.  

«Гра «Переселенська блуканина» допомогла молоді краще зрозуміти усі проблеми, з якими зіткнулися вимушено переселені особи. Вона створена в першу чергу з метою покращення інформування громадян України про життя осіб, які постраждали від конфлікту на сході нашої країни, та були змушені тікати від війни та окупації. Учасники «блуканини» грають за переселенців та проходять різні етапи переміщення та інтеграції», – йдеться у повідомленні читальної зали ХОБЮ.

Додамо, що під час гри запрошений фахівець-психолог давала необхідні коментарі та пояснення щодо різних ситуацій, наводила приклади з реального життя переселенців.

Після завершення заходу усі учасники мали можливість обговорити ситуації, які подані у грі.