Дозвілля, Місто

Новий парк в обласному центрі буде зручний для людей з особливими потребами

Триває процес ознайомлення хмельничан та гостей міста з ескізами проекту парку «Подільський».

Нова зона відпочинку буде розташована у Південно-Західному мікрорайоні обласного центру.

На даний момент активісти громадської ініціативи ProProstir у своєму аккаунті у соціальних мережах детально докладають про великий транзитний маршрут крізь новий парк. Цей шлях з’єднає вулицю Львівське шосе і житловий район, який знаходиться за вулицею Фельштиньскою.

Архітектори підкреслюють, що територія майбутнього парку має вельми непростий рельєф. Через це забезпечення доступу до зони відпочинку громадян з особливим потребами потребує нестандартних підходів. Для того, щоб відпочинок у парку вищезгаданої категорії людей був максимально комфортним, всі сходи будуть продубльовані пандусом. «Він подекуди є частиною прогулянкових доріжок, що йдуть в іншому напрямі. Таким чином ми передбачаємо кілька сценаріїв кільцевих прогулянок та один головний транзитний шлях із безбар’єрним доступом», – йдеться у повідомленні на сторінці громадської ініціативи ProProstir.

Зі всіма ескізами майбутнього парку можна ознайомитися за наступним посиланням.

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, незабаром у Хмельницькому з’явиться новий великий парк. Він буде називатися «Подільській» й розташується на куті вулиць Західно-Окружна та Львівське шосе.