Область

На Хмельниччині судитимуть мисливця на людей

Чоловік хотів підстрілити дичину але поцілив у сина свого приятеля.

Таку інформацію надає прес-центр Хмельницького апеляційного суду. В повідомленні йдеться, що у місті Полонне за ненавмисне нанесення тяжкої травми перед служителями Феміди предстане мисливець.

Під час проведення слідчих дій було встановлено, що у середині серпня поточного року місцевий житель у компанії свого друга та його вісімнадцятирічного сина відправилися на ставок Синичине (Понінківське лісництво – ред.). Там чоловіки займалися законним полюванням на дичину.

Вже у темну пору доби горе-мисливець зробив постріл з рушниці у бік довколишнього очерету. Зброя була заряджена патроном дванадцятого калібру з 3,25-міліметровим дробом всередині. «Стрілок» просто не знав, що син його приятеля як раз зайшов до очерету. В результаті попадання юнак отримав важкі травми.

Дії горе-мисливця були кваліфіковані правоохоронцями як ненавмисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження (128 стаття ККУ – ред.).

Таким чином «стрілок» в якості покарання може отримати або громадські роботи строком від 150 до 240 годин, або відправитися на два роки на виправні роботи. В гіршому випадку мисливцю «світить» обмеження волі на ті ж самі два роки.