Область

Красилівський кат сяде за грати на 11 років

Співробітники Хмельницької обласної прокуратури довели провину злодія, який вбив та розчленував свого знайомого.

Таку інформацію надає прес-центр прокуратури Хмельницької області. В повідомленні йдеться, що фахівці відомства довели у суді провину 38-річного жителя міста Красилів у скоєнні умисного вбивства.

Під час ведення досудового розслідування (здійснювалося слідчими ГУ Нацполіції у Хмельницькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури – ред.) було встановлено, що трагедія розгорталася наступним чином. У березні 2018 року між вбивцею та його жертвою розгорілася сварка. Під час інциденту злодій наніс опонентові у грудну клітину травми ножем. В результаті отриманих травм чоловік помер на місці трагедії.  

Кат зрозумів, які наслідки тягне його кривавий вчинок. Він вирішив сховати тіло своєї жертви. За допомогою сокири, ножівки та ножа розчленував труп. Шматки викинув на смітник та у міську водойму. Одну частину трупа знайшли під час обшуку у хаті злодія.

Обвинувачами було доведено винуватість вбивці у скоєнні злочину, який передбачено першою частиною 115 статті ККУ (умисне вбивство – ред.).

В результаті Хмельницькій міськрайонний суд призначив красилівському кату покарання – одинадцять років за гратами.