Місто

Обласний центр потрапив до першої «п’ятірки» загальнодержавного муніципального рейтингу

Таку інформацію надає прес-центр Хмельницької міської ради.

У відомстві повідомляють, що нещодавно у Києві оприлюднили результат п’ятого Всеукраїнського муніципального опитування. Дослідження проводила соціологічна група «Рейтинг». Замовниками виступили USAID (агенція США з міжнародного розвитку. Незалежне агентство федерального уряду Сполучених штатів. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам – ред.) та Міжнародний Республіканський інститут.  

При підбитті підсумків вищезгаданого опитування були оприлюднені матеріали щодо оцінювання мешканцями 24 найбільших українських міст ситуації у своїх громадах, результативності діяльності апарату місцевого самоврядування та держвлади.  

В цілому, згідно до індексу задоволення 22 галузями та послугами місто Хмельницькій знаходиться у «Топ-5». Обласний центр заробив індекс 3,1. Такий самий показник набрали ще три міста України, які разом з Хмельницьким посіли друге, третє, та, відповідно, четверте місця.  

Додамо, що за результатами того ж самого опитування майже 80% жителів Хмельницького хочуть, щоб мер міста Олександр Симчишин залишився на другу каденцію. При чому 84% містян задоволені діяльністю пана Симчишина на посаді мера.  

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, восени поточного року було опубліковано рейтинг найбільш комфортних для проживання обласних центрів України. В даному табелі про ранги Хмельницький посів престижне друге місце, поступившись лише Києву.