Економіка, Місто

Проект оновлення повітряних воріт Хмельницького коштуватиме 10 мільйонів гривень

Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» офіційно домовилося з товариством із обмеженою відповідальністю (ТОВ – ред.) «Інститут Укрдорпроект» про виготовлення проектно-кошторисних документів щодо проведення реконструкції комплексу летовища.

В документах, в тому числі, йде мова про збільшення злітно-посадкової смуги повітряної гавані на 0,5 кілометра. Про все це йдеться в інформації, яка розміщена на інтернет-ресурсі «Prozorro».

В документі йдеться, що ТОВ «Інститут Укрдорпроект» вийшло з пропозицією найнижчої вартості за розробку відповідної проектно-кошторисної документації. Мова йде про суму в 9,93 мільйонів гривень.

Треба зауважити, що єдиний конкурент вищезгаданого ТОВ – ДП «Південдіпрондіавіапром», – запропонував виконати необхідні роботи за десять мільйонів гривень. А ця сума дорівнює очікуваній ціні.  

У КП «Аеропорт Хмельницький» додають, що під час роботи над проектно-кошторисними документами фахівці займатимуться і георозвідкою. Завдяки вищезгаданим заходам можна буде з’ясувати, де проходять підземні водоносні горизонти. Маючи такі дані буде можна збудувати необхідний дренаж, який зробить неможливим руйнування злітної смуги у майбутньому.  

Нагадаємо, як раніше повідомляв BOGDAN NEWS, КП «Аеропорт Хмельницький» шукає бажаючих відремонтувати паркан. Крім того, комунальне підприємство продовжує виходити з анабіозу.