Місто

Центр з лікування інсульту запрацював у Хмельницькому

Відділення створили завдяки коштам з бюджету міста, звідки на ремонт та придбання необхідної апаратури виділили три з половиною мільйонів гривень.

Центр з лікування інсульту запрацював на базі відділення неврології міської лікарні обласного центру. Необхідність у ньому з’явилася багато років тому у зв’язку з тим, що кількість уражених на це складне та важке захворювання збільшується.

Так до Хмельницької міської лікарні поточного року було госпіталізовано близько 800 хворих з діагнозом «інсульт». Відсьогодні такі пацієнти отримуватимуть необхідну допомогу в оновленому та прилаштованому для спецпотреб центрі. У ньому одночасно можуть лікуватися до п’ятдесяти громадян.

Зауважимо, що у центрі є й відділення з інтенсивної терапії. Воно здатне прийняти 13 хворих. У цьому відділенні є необхідна апаратура, яка стежить за різними показниками життєдіяльності людського організму.  

У центрі з лікування інсульту є й умови для пересування лежачих хворих. Відділення створили завдяки коштам з бюджету міста, звідки на ремонт та придбання необхідної апаратури виділили три з половиною мільйонів гривень.