Бізнес, Місто

«Таврії В» біля «Епіцентру» більше не буде

Двобій гіпермаркетів: лишиться тільки один!

Новина про згортання одного з найбільших за площею гіпермаркетів у Хмельницькому швидко шириться містом. Дійсно, «Таврія В» на Зарічанській, 11/4 (біля «Епіцентру»), вже практично припинила своє існування. Для жителів та гостей міста цей магазин запам’ятається як перше відкрите представництво даної Всеукраїнської торгової марки в обласному центрі. Деякі хмельничани пригадують, як у перші дні роботи ходили сюди, наче на екскурсію.

Тепер однією «Таврією В» у місті поменшає, а у звільненому приміщенні розгорне свою діяльність інший гігант вітчизняного рітейлу — «Епіцентр К». Це очевидно, оскільки раніше два гіпермаркети ділили між собою одну велику будівлю, де якраз господарем був «старший брат» з продажу будівельних матеріалів. Вже незабаром усі охочі побачать його розширений асортимент та нові торгові зали.

Згортання «Таврії В» може викликати тимчасові труднощі у спілкуванні містян, оскільки зникає важливий орієнтир, назву якого люди використовували у комунікації та орієнтуванні. Нагадаємо, що до появи гіпермаркетів та баталій між ними, дана територія носила назву «Співоче Поле».