Місто, Область, Політика

Фальсифікація є — результати виборів на Хмельниччині скасовані

Сьогодні, 12 листопада, Хмельницький окружний адміністративний суд визнав недійсними результати виборів до Обласної ради у Хмельницькій ОТГ (виборчий округ №6). Підставою цього стала розбіжність результатів виборів дільничної виборчої комісії з даними в протоколах, що були передані до тервиборчкому.

Прояснити причини ситуації від представники ТВК не вдалося — ніхто з них на судове засідання не з’явився. Однак це не завадило правоохоронцям сумлінно виконати свій обов’язок та вилучити потрібні документи  у встановленому порядку.

Суд відбувся за позовом кандидата Вячеслава Антонюка, який вчасно вгледів можливість фальсифікації. І не помилився. Загалом, ситуація стала таким собі «вибухом з минулого», коли подібні маніпуляції полюбляли представники «Партії Регіонів». А от вибуху в сьогоденні, причому справжнього, так і не відбулося — повідомлення про замінування приміщення Хмельницької Обласної ради виявилося фейковим. Але цілком можливо допускати, що махінації з виборами та несправжній теракт є ланками одних підкилимних ігор, де головний приз — омріяне депутатське крісло.

Але факт має місце: тепер на Хмельниччині є встановлений та попереджений випадок з фальсифікацією виборчого процесу. Сподіваємося вже скоро дізнатися про повторні вибори, а ще хотілося б почути імена винних у даній справі.