Область

На дорогах Хмельниччини стає небезпечніше

Дорожньо-транспортні пригоди завжди були явищами підвищеної уваги, але останнім часом їх фіксують все більше. До звичайних причин, таких як неуважність учасників руху та нехтування правилами додаються й сезонні — пов’язані з погодними умовами. Тож слід бути готовими до погіршення ситуації й бути обачними.

Не додають оптимізму й синоптики: прогнози на сьогодні, 18 листопада, та найближчі дні обіцяють в Хмельницькій області похмуру й прохолодну погоду з можливими опадами. А, як відомо, дощ, туман та заморозки різко збільшують вірогідність ДТП. Крім того велику роль грає технічний стан автомобіля, а особливо — наявність відповідної сезонної гуми. Як повідомили нашим журналістам на найближчому шиномонтажі, потік бажаючих «перезути» свою автівку дійсно зріс, але не так активно, як попередніми роками. Із можливих причин назвали високу вартість покришок, легковажність, а також надію на теплу зиму.

Тож поки одні сподіваються на щасливий випадок, всім іншим слід бути більш пильними поблизу автодоріг. ДТП може статися з вини будь-кого з учасників дорожнього руху, тож і водіям, і пішоходам слід бути більш відповідальними.