Область, Розслідування

Хтось втрутився у систему підрахунків — одна з версій Голови ТВК Віталія Шведа.

Сьогодні було оприлюднено аудіозапис показів Голови ТВК Віталія Шведа на судовому засіданні. Зрозуміти справжню причину невідповідності протоколу ТВК сумі голосів за ВО Батьківщину з його слів важко і ви самі можете переконатися в цьому із запису. Разом із тим, Віталій Швед не надав відповіді, чому перерахунок голосів не проводився і члени комісії не робили перерахунок голосів, а система дала збій і йому про це відомо, про збій його попердив невідомий Високопосадовець.


Згідно рішення суду встановлено, що невідповідність голосів за партію ОПЗЖ і ВО Батьківщина склала 200 голосів. На що це впливає – для проходження кандидата в депутати Олександру Палію по територіальному списку по місту Хмельницькому йому потрібно було набрати 5952 голоси, а набрав 5867 голосів, що не дозволяє йому стати депутатом Хмельницької обласної ради. Але тут в пригоді стали голоси ОПЗЖ які набрали по місту 2935 голосів, що також не дозволило кандидатам від ОПЗЖ потрапити до ради, але за дивних збігом обставин в підсумку кандидату від ВО Батьківщина Палію Олександру прибавилось аж +200 голосів і в підсумку в протоколі зявилась сума 6068 голосів, а в ОПЗЖ виявилось -200 голосів менше і почало становити 2735 голосів.


В результаті таких маніпуляцій не попадає до Хмельницької обласної ради Антонюк Вячеслав по загальному списку шостим, а його місце займає Олександр Палій.


Тепер питання одне чому Хмельницька міська виборча комісія вперто не хоче передавати новий протокол з правдивими даними? Відповідь напрошується сама – це не вигідно ТВК місце наймовірніше добе оплочено, це пояснює відсутність скарг від ВО Батьківщини і ОПЗЖ.

Різниця в підрахунку голосів більше 200. Чи є це помилкою?

У засіданні взяли участь позивач Вячеслав Антонюк, адвокат позивача Назаренко Вікторія, перший відповідач від Хмельницької ТВК в особі Голови Віталія Шведа з юристом від ТВК, другий відповідач від Хмельницької ОВК в особі Голови Афадєєва Віталія та суддя.