Місто, Місцеві говорять

Доведеться затягти паски і не тільки — нові правила дорожнього руху в дії

МВС повідомляє, що від сьогодні, 25 листопада, набирають чинності нові ПДР, що стосуються абсолютно всіх водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів. Головне правило, що мають запам’ятати абсолютно всі — відтепер використовувати паски безпеки мусять усі особи, що перебувають в автомобілі й таксі більше не виняток.

Нагадаємо, раніше водії та пасажири таксі могли не пристібуватися у межах населеного пункту, а інструктори з водіння — навіть за його межами. Від сьогодні затягувати паски мають абсолютно всі, незалежно чи це переднє сидіння, чи задні. Більше того: водій мусить подбати про справність ременів та нагадати пасажирам про потребу їх використання перед початком руху.

Також нові ПДР забороняють самовільно змінювати форму, колір, місце кріплення чи призначення державних номерних знаків на авто чи накладати на них будь-які сторонні предмети. Велосипедистам відтепер дозволено пересуватися виділеними смугами маршрутного пасажирського транспорту. А пішоходи зобов’язані мати на одязі світло оборотні елементи, якщо пересуваються узбіччям проїзної смуги за умов темряви чи обмеженої видимості.