Економіка, Область, Подія

Нарешті відкривається нова ділянка дороги на трасі М-12 Голосків-Меджибіж

Ремонт «проклятої дороги» на Хмельниччині зрушив з мертвої точки!

Є місце у нашій області, де голлівудські режисери могли б знімати фантастичні фільми про світ після ядерної війни. І це не якась студія, а відрізок міжнародної траси М-12, що не безпідставно здобув у народі прізвисько «проклята дорога». Останній капітальний ремонт тут відбувся в 1979 році, якраз до Олімпіади. До сьогодні шлях перетворився на втілення чорної дірки, що всмоктувала кошти як з бюджету, так і кишень тисяч автомобілістів. Хтось позбувся тут ходової, хтось бамперів і коліс, а втрати часу на повільне просування взагалі неможливо підрахувати. Та найбільше потерпали жителі довколишніх територій, які були вимушені щодня поступово нищити тут свої автомобілі. 

Але своєрідне «прокляття» полягало не лише у понівеченому покритті: численні спроби зарадити ситуації постійно зазнавали краху. Навіть перед Євро-2012, коли ремонтували все, що могли, зловісна  дорога лишилася майже незачепаною. Не зміг впоратися з дорогою ні «Облавтодор», ні китайські спеціалісти, яких, разом зі спецтехнікою викликали прямо з Піднебесної. 

Однак, схоже вже турецьким ремонтним бригадам вдалося «зруйнувати злі чари». На днях підрядник здає у експлуатацію ділянку траси на відрізку Меджибіж-Голосків. Це перший, але, порівняно з іншими, вагомий здобуток, що вселяє надію в серця автомобілістів. Роботи йдуть за графіком, тож сподіваємося — після майже сорокарічної паузи, дорога міжнародного значення все ж набуде відповідного вигляду.