Область

Вже 1 січня по всій Хмельниччині відключатимуть газ

Під кінець року АТ «Хмельницькгаз» повідомило ряд споживачів по всій області про припинення постачання блакитного палива з першого ж дня 2021 року. Причини різні, але під загрозою відімкнення опиняються котельні, школи й дитячі садочки, медичні заклади та підприємства і, звичайно ж, — безліч домогосподарств. 

Більшість випадків стосується новостворених у 2020 році ОТГ: тут не встигли заключити чи поновити договори з АТ «Хмельницькгаз», а значить немає підстав для отримання послуг. Загалом це стосується 315 об’єктів по всій Хмельницькій області. 

А от причиною відімкнення КП «Славутське ЖКО», до якого відносяться котельні міста, є заборгованість у більш як 13 мільйонів гривень. І хоча близько 7 мільйонів суми становить вже борг держави перед комунальними підприємствами, постачальник природнього газу вимагаю розрахунку та погрожує перекрити вентель. 

В свою чергу АТ «Хмельницькгаз» звернулося до Прем’єр-міністра, РНБО, Міністерства розвитку громад та територій, обласної та районних державних адміністрацій з проханням втрутитися у різні ситуації та сприяти їх вирішенню. Але чи спалахне блакитний вогник на ранок 1-го січня в усіх споживачів області — дізнаємося дуже скоро.