Бізнес, Місто

Хмельницький ринок працює попри локдаун

Від сьогодні, 8 січня 2021 року, по всій Україні запроваджено локдаун — жорсткі карантинні заходи, що забороняють чи обмежують роботу багатьох об’єктів громадського користування. Однак відомий речовий ринок в обласному центрі продовжує працювати у штатному режимі.

Відповідне узгоджене рішення було прийняте ще 6 січня 2021 року в приміщенні міської ради за участю очільників міста, керівників та власників ринків. Наскільки воно відповідає нормам чинного Законодавства та розпорядженням Уряду України — правову оцінку мають дати лише юристи. Однак речовий ринок дійсно працює, торгівля ведеться і всі працівники та відвідувачі «базару» поводяться так само, як і до запровадження так званих «зимових канікулів» від Кабінету Міністрів України.

Додамо, що більшість закладів в обласному центрі дійсно дотримуються локдауну. Однак деякі підприємці, що продають непродовольчі товари, вдаються до хитрощів та працюють «на виніс», як це дозволено робити закладам громадського харчування. Ми будемо пильно стежити за ситуацією та зведеннями від правоохоронців.