Область

Міський голова Старокостянтинова подякував комунальникам, та всім організаціям та громадянам які прийняли участь в розчищені міста та ОТГ від снігової заметілі.

Міський голова Старокостянтинова подякував комунальникам, та всім організаціям та громадянам які прийняли участь в розчищені Старокоснянтинівської ОТГ від снігової заметілі. Як зазначає Микола Мельничук, подекуди снігові замети сягали 4-5 метрів заввишки.

Своє визнання хочу висловити громадянам, які поважають чужу працю, розуміють важкість, а подекуди навіть екстремальність негоди та вносять власний вклад у боротьбу з погодою. Зима — одна на всіх і ми докладаємо максимум зусиль, аби відвертати найгірші її прояви. Тому вдвічі приємніше, коли спроможні люди не чекають склавши руки, а цими ж руками відкидають сніг біля своїх дворів, допомагають іншим долати перемети та багато іншого. Наша сила — у єдності й це дозволяє перемагати навіть неймовірну силу негоди.

Також хочеться висловити особисту щиру подяку всім підприємствам, організаціям, установам та приватним підприємцям, які долучилися до протидії силам стихії та в різний спосіб сприяли цьому процесові.