Бізнес, Область

Інтертелеком з 1 липня припинить роботу в Хмельницькій області

CDMA-оператор «Інтертелеком» сповістив своїх абонентів про чергову хвилю відключень — з 1 липня 2021 року припинить свою роботу на більшій частині території України.

Так, з 1 липня Інтертелеком припинить роботу у Вінницькій, Житомирській, Київській та місті Києві, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Ніякої несподіванки тут немає — по суті, «Інтертелеком» прийшов кінець ще наприкінці минулого року. Якщо коротко, оператор не знайшов грошей, щоб оплатити 4G-ліцензію, і тому вибув з перегонів. Тепер компанія має виконати свої зобов’язання в рамках підписаної з іншими операторами угоди про рефармінг частот в діапазоні 800-900 МГц, та звільнити ресурс, щоб велика трійка могла вільно розширювати покриття мереж 4G.
Таким чином, тепер остаточно можна констатувати, що Інтертелеком — усе. Абонентам фіксованого телефонного зв’язку з цих областей пропонують перейти на обслуговування до «Укртелекому», який виступив набувачем номерного ресурсу. Для цього в особистому кабінеті потрібно надати актуальну контактну інформацію, після чого абоненту вишлють нову SIM-карту.