COVID, Область

Кінець вакцинації на Хмельниччині — через 16 років!

Від сьогодні по всій Україні вступили в силу більш суворі карантинні вимоги, а в Хмельницькій ОДА оприлюднили свіжу статистику з темпів вакцинації. За минулі вихідні вперше отримали щеплення 240 осіб, а всього з початку кампанії вакцинувалося 8156 осіб. Два потрібних щеплення зробили лише 2 жителя Хмельниччини загалом.

На основі статистики та відкритих даних не важко спрогнозувати темпи закінчення першої хвилі вакцинації. Отож, якщо офіційно кампанія почалася 25 лютого, то в середньому щодня щеплення роблять 209 жителів Хмельниччини. Всесвітня вільна енциклопедія подає дані про населення області в 1,255 мільйона мешканців станом на 2020 рік. І тепер, якщо відняти кількість вже вакцинованих та розділити на щоденний приріст, то в результаті отримаємо близько 6 000 необхідних днів, що відповідає 16 рокам.

Отож за збереження сталих темпів вакцинації, все населення Хмельниччини отримає першу дозу вакцини у квітні-травні 2037-го року. Обчислювати терміни закінчення других щеплень наразі безглуздо. І навіть врахування усіх можливих похибок обрахунків не вселяють надію на значне покращення результату.