Економіка, Область

Безкоштовні будинки на Хмельниччині — де їх роздають та як отримати?

Ми звикли чути, що українське село втрачає жителів, але майже ніколи не дізнаємося про реальні кроки протидії цьому негативному явищу. У селі Зоряному, колишнього Віньковецького району, не впадають у відчай, а створюють умови для відновлення села: житловий будинок у гарному стані з ремонтом від доброчинців може отримати будь-хто, хто ладен переїхати жити у село. Перевагу, однак, мають багатодітні родини.

Загалом у с. Зоряне для нових пожильців можуть надати двадцять спорожнілих будинків, три з яких уже готові прийняти нових господарів. Мешканці гостинного села готові радо допомогти освоїтися новим майбутнім односельцям, для потреб молодих сімей з дітьми тут зберегли і дитсадок, і школу. А дорослим скоро запропонують і роботу — місцева влада намагається організувати господарство з вирощування ягід.

У будь-якому разі, ініціатива Зоряного та конкретні дії вже стали відомими не лише на Хмельниччині, але й по всій Україні. Тому сподіваємося на успіхи у відродженні села та благополуччя його мешканців.