Кримінал, Область

Хмельниччина корупційна: багато злочинів чи їхнє сумлінне розкриття?

Корупцією в нашій країні здивувати важко — на початку року Україна займала 117 зі 180 місць у світовому антирейтингові держав, пронизаних цим ганебним явищем. Однак жителі Хмельниччини вже звикли до інформаційних повідомлень про численні арешти, висування підозр та спецоперації з протидії корупції у владних ешелонах усіх рівнів області.

Навіть сьогодні, 6 травня 2021 року, Хмельницька обласна прокуратура повідомила про притягнення до відповідальності одного з очільників ОТГ нашої області за вимагання та отримання хабаря у розмірі 2600 доларів США за сприяння у вирішенні виконкомом питання щодо встановлення рекламних щитів. Хабарнику загрожує від 3 до 8 років за ґратами з конфіскацією майна.

Раніше ми повідомляли про інших не чистих на руку голів ОТГ, зокрема Меджибізької, а також затримання крупних обласних чиновників за махінації у земельних питаннях. Тож достеменно невідомо: чи насправді чиновники Хмельниччини настільки корумповані, чи просто правоохоронці справно та сумлінно виконують свою роботу.