Бізнес, Економіка, Область

В Старокостянтинові запускається найбільший у Європі олійно-екстракційний завод

Розвиток економіки Хмельницької області важливий завжди, а особливо на час пандемії, коли промисловість лише скорочується. Тому маємо привід для спільної гордості — нещодавно у Старокостянтинові після розпочалися пуско-налагоджувальні роботи на новому олійно-екстракційному заводі, зведеному компанією «Кернел». Після цілковитого виконання проекту це буде найбільше підприємство подібного типу в усій Європі.

Завод вже зробив значний вклад у розвиток економіки регіону: це і залучення місцевих будівельників, і використання продукції локальних підприємств і, звісно, створення нових робочих місць для персоналу разом зі сплатою податків до бюджету Старокостянтинівської громади. А в сезон підприємство здатне приймати сільськогосподарську продукцію з усієї Хмельниччини, що стимулює розвиток сільського господарства.

Запуск заводу є результатом вдалої співпраці Старокостянтинівської громади з потенційними інвесторами та залучення капіталу для розвитку економічної потужності. Це відзначили й очільники Хмельницької області, які днями були з візитом у регіоні.