COVID, Місто

Міносвіти не указ — Гімназія №1 у Хмельницькому знехтувала забороною останніх дзвоників та гарненько посвяткувала

Попри продовження навчального року в школах області через тривале дистанційне навчання, у деяких закладах вже починаються святкові лінійки. За традицією сюди приходять не лише учні та вчителі, але й батьки, родичі та друзі. Дивно, але попри нещодавнє закінчення суворого карантину, люди поводяться настільки легковажно, ніби ніякого коронавірусу не існує взагалі.

Так сьогодні, 14 травня, у Гімназії №1, що в обласному центрі Хмельниччини, відбулося гарне та веселе свято останнього дзвоника з виступами учнів, зворушливими промовами та вальсом від випускників. Переважна більшість учасників та відвідувачів заходу не дотримувалися дистанції та навіть не мали звичних захисних масок. І де гарантія, що окрім квітів та повітряних кульок, хтось не приніс із собою збудник Covid-19, що вже за кілька днів покладе на лікарняні ліжка десятки дітей та дорослих?

У більшості закладів області подібні заходи відбуватимуться у недалекому майбутньому, тому адміністраціям варто було б підійти до питання їхньої організації з більшою відповідальністю. А всім, хто хоче порадіти разом із дітьми дзвонику слід також бути свідомими та обачними, аби він не став для когось останнім в загрозливо-прямому сенсі цього слова.