Місто

Хмельницькі чиновники, ігнорують ями на дорогах та називають підсипання та вирівнювання марними витратами

Вулиця Шевченка в обласному центрі Хмельниччини відома всім мешканцям та гостям міста: це один з найширших шляхів, що веде до залізничного- та автовокзалів, поєднує цілі райони міста. Ще у лютому тут ремонтували колектор, внаслідок чого постраждало дорожнє покриття на одній з найбільш жвавих ділянок біля міської лікарні. Вже червень, але яма після ремонту й досі не відремонтована до кінця, чим дошкуляє автомобілістам та псує транспортні засоби.

В Департаменті інфраструктури м. Хмельницького, однак, проблему наче не помічають: після скарги від містянина та прохання повідомити про нормативні документи у офіційній групі соцмережі Facebook, чиновники, від імені установи, назвали догляд за ямою (підсипання та вирівнювання) марними витратами. Усунути проблему заплановано до осені, однак у прийдешній понеділок (14 червня) має відбутися вирівнювання проблемної ділянки.

Чи вжили б чиновники бодай якихось дій без «штурханця» у Facebook — очевидно ні, оскільки витрати автомобілістів на ремонт ходової їх, схоже, зовсім не цікавлять. Однак наявність великої  ями на дорозі сучасного міста ставить під сумнів компетенцію чиновників, які відповідають за її усунення. Навіть попри їхні досягнення в інших питаннях.