Кримінал, Місто

Бог та щасливий випадок відвернули повторення харківської автомобільної трагедії у Хмельницькому

Жахлива аварія за участі легковика BMW та маршрутного мікроавтобуса сталася 14 червня поблизу зупинки на розі вулиць Прибузької та Свободи в обласному центрі Хмельниччини. На щастя та, певне, з Божого заступництва, обійшлося без жертв, хоча водія вщент понівеченого авто та трьох пасажирів маршрутки забрала швидка. Але аварія мала всі передумови повторити криваву автотрощу 2017 року в Харкові, коли за участі позашляховиків Зайцевої та Дронова загинуло шість людей.

Вже опісля аварії у мережі з’явилося відео з реєстратора учасника дорожнього руху, де зафільмовані кілька важливих секунд, що передували зіткненню. На них добре видно небезпечну ситуацію: з вул. Свободи на Прибузьку на швидкості виконує лівий поворот легковик Nissan, в той час коли також досить швидко йому напереріз мчить BMW. Остання робить небезпечний маневр ліворуч, аби оминути перешкоду, що потім призведе до фатальних наслідків. Дві головні обставини ситуації: це відбувається на великій швидкості й, головне, — вже на жовтий сигнал світлофору!

Аналогічна ситуація, але з трагічними наслідками, була й у Харкові. Ще зайва секунда часу, дещо інакша швидкість і трохи менше удачі — в центрі Хмельниччини, на зупинці громадського транспорту могла б статися масштабна кривава троща. А все через банальне нехтування ПДР кількома учасниками й таке небезпечне в умовах міста зухвале кермування.