Місто

Про чий комфорт дбає хмельницький «Електротранс» — елітне авто за 1,2 мільйони гривень

Хмельничани та гості міста мають змогу скористатися рухомим майном головного перевізника обласного центра Хмельниччини — тролейбусами та маршрутними автобусами. Досить часто люди нарікають на якість послуг, нестачу транспорту на маршрутах та застарілі й обшарпаний рухомий склад.

І от у автопарку ХКП «Електротранс» з’явиться транспортний засіб підвищеного комфорту — чорний автомобіль Skoda Superb Style 2.0 TSI/140kW 7DSG 2021 року. Тут будуть і подушки безпеки, і двозонна система кондиціонування, і ще багато чого з класу «люкс», включно з «ефектом привітання» фар. От тільки вітатися елітне авто буде точно не з пасажирами, які в умовах карантинних обмежень проводять години на зупинках, щоб потім задихатися від задухи в шумих салонах.

Вочевидь, кататися у авто буде керівництво, а придбають дороговартісний засіб у ПП «Торговий дім «Євромоторс», пропозиція якого на тендері підозріливо була нижчою за конкурента всього на три тисячі гривень. Бенефіціари від угоди — сім’я Гвоздьових, пов’язані з політсилою «БПП». От вам і турбота про звичайних людей, що вимушені їздити у громадському транспорті.