Область, Політика

“Своя” для Президента Зеленського — за що нагородили Оксану Бочкарьову?

За які заслуги Президент нагородив очільницю шпиталю з Хмельницького?

Роздавати державні нагороди до професійних свят — стара-добра традиція українських чиновників, що мов іржа, в’їлася в бюрократичну машину ще від радянських часів. Щоправда за «совка» відзнаки отримували, здебільшого, дійсно достойні працьовиті люди. Цьогоріч до Дня медичного працівника Президент Володимир Зеленський відзначив 113 медиків, серед яких троє з Хмельниччини.

І яким же був подив наших земляків, коли одною з «ударниць» медичної галузі, яка отримала звання «Заслуженого лікаря України» (відповідно і всі передбачені пільги — ред.) виявилася директорка КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Оксана Бочкарьова. Перед останніми виборами журналісти та громадські діячі виявили у тодішньої кандидатки від «Слуги Народу» причетність до кримінальних проваджень та мільйонні оборудки.

Та навіть без скандального минулого, державна нагорода за текстом Указу №257/2021 присвоєна «За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність…» Постає питання: а де всі ті люди, яких лікар Бочкарьова вилікувала чи врятувала від коронавірусу?

Тож поки прості медики самовіддано рятували людей від страшного вірусу та інших жахливих недугів, всі лаври та почесті дісталися віддані соратниці «ЗеКоманди» та справжній «слузі народу».