Кримінал, Місто

Водія маршрутки побили до смерті за не дотримання графіку

Маршруткам Хмельниччини розклад не писаний — хто страждає від ситуації?

Маршрутне таксі та розклад руху несумісні поняття — із цим погоджується переважна більшість пасажирів, які користуються цим видом громадського транспорту. Загалом така проблема притаманна всій Україні, але й Хмельниччина не виняток. Одна з причин: водії маршруток самі вирішують куди і коли їм їхати та нехтують правилами та розкладом, оскільки їхній прибуток напряму залежить від залучення у процес перевезення.

В обласному центрі Хмельницької області більшість маршруток сходять з рейсів вже після 19:00, що створює масу проблем для громадян, які добираються додому після виснажливого робочого дня. Доїхати до передмістя, приміром Лезневе, де мешкає багато містян, практично неможливо, оскільки ввечері маршрутки №28 та №40 — велика рідкість.

Недотримання водіями графіку руху не лише дошкуляє пасажирам, але й може призвести до фатальних наслідків. Нещодавно на сусідній Рівненщині конфлікт між сином пасажирки та водієм транспортного засобу закінчилася бійкою та смертю останнього. А причиною стало, що жінка так і не дочекалася маршрутки у вечірній час, що не приїхала за графіком.