Область, Політика

Що та скільки напрацювали нардепи від Хмельниччини за 2 роки?

У теперішній Верховній Раді України ІХ скликання невтомно трудилися 10 депутатів від Хмельницької області — сім представники фракції партії «Слуга народу» та троє представників депутатської групи «Партія «За майбутнє». Громадська мережа  «Опора» проаналізувала та оприлюднила результати діяльність всіх народних обранців; до переліку представників Хмельниччини не увійшли двоє «слуг», а саме перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук та Денис Монастирський, який віднедавна обіймає посаду Міністра внутрішніх справ.

Отож впродовж двох років наші депутати голосували найчастіше «за» (30,8%) та утримувалися від вибору (27,1%). Взагалі не голосували, хоча й були зареєстровані в залі, у 21,3% всіх голосувань, а були відсутніми на 19,7% засідань. Кнопку «Проти» натискали найменше — всього 1,1% голосувань за два року.

Лідером ініційованих законопроектів у кількості 121 є Олексій Жмеренецький, найпалкішим оратором зі 109 виступами — Віктор Бондар, а найбільшим прихильником ідей колег — Юрій Заславський, який найчастіше тиснув кнопку «За» (35,7% від усіх голосувань). А от найактивнішим «прогульником» (49,3% засідань) та найбільш небагатослівним (2 виступу загальним часом у 7 секунд) виявився Олесандр Герега.