Без категорії, Місто, Подія

Хмельницький вкотре «прославився» на всю країну, як «Українська Венеція»

Після кожної негоди новини про обласний центр Хмельниччини у негативному світлі потрапляють на сторінки крупних Всеукраїнських видань. Світлини та відеозаписи із затоплених вулиць Хмельницького викликають шок, подив та кепкування у мільйонів українців, що поруч зі сприйняттям «міста-базара» створює новий неприємний образ «Української Венеції».

На жаль, хмельничани вже, схоже, звикли, що після кожної зливи їм доводиться ще кілька годин не виходити надвір, поки зійде «велика вода», топити авто у численних заторах або ж по коліно у брудній воді пробиратися вулицями. Вчорашня негода показала, що окрім традиційних Зарічанської, деяких центральних вулиць та торгових рядів речового ринку, повінь дібралася й до інших важливих транспортних розв’язок та паралізувала рух машин та пішоходів.

А найменше ситуація, схоже, бентежить головного комунальника Василя Новачка, у якого на словах і дренажна система працює справно, і асфальт сходить разом з дощовою водою за планом, і взагалі, як він сказав у коментарі до понівеченого головного майдану Хмельниччини «Та нам нормально». А тим часом після кожного дощу збитки хмельничан лише зростають, як і витрати з міського бюджету на ліквідацію наслідків затоплень.