Місто, Подія

Як отруєння дітей з Хмельницького вплинуло на всю Україну

Інцидент з масовим отруєнням учнів НВО №1 в обласному центрі Хмельницької області схоже дійшов до кульмінації у найвищих владних колах цілої країни. Після Міносвіти, Офісу Президента та інших відомств, свою реакцію на випадок дав очільник МОЗ Віктор Ляшко. І тепер за недбальство, від якого постраждали більше 100 дітей, відповідатимуть всі, хто має справу до харчування у закладах освіти по всій Україні.

Для забезпечення здорового та безпечного харчування вихованців, учнів та студентів, будуть проведені вибіркові та спонтанні перевірки харчоблоків, персоналу, продуктів та умов приготування. Забір біоматеріалів будуть проводити спеціалізовані протиепідемічні бригади, дозволить виявити будь-яку мікробіологічну загрозу на руках людей, на посуді, у воді, продуктах чи готових стравах.

Попри загальнодержавний розголос та наслідки, небувалу стійкість досі демонструє керівництво навчального закладу в Хмельницькому, а також представники міської влади — жодних коментарів, заяв, а краще дій, так і не зроблено. Хоча сподіватися на стихання цієї гучної та ганебної справи вже не доводиться.