COVID, Область

Ситуація з поширенням короновірусу на Хмельниччині прямує до значного погіршення

За першу половину жовтня ситуація з коронавірусом на Хмельниччині стрімко ставала тривожною, потім загрозливою, але, в решті, перетворилася на критичну. Хмельниччина вже впритул наблизилася до порогу входження у «червону зону», із дня на день жителі очікують на впровадження жорстких карантинних обмежень.

Станом на сьогодні, понеділок, 18-го жовтня, обласна інфекційна лікарня заповнена на 99%. Люди знову зволікають зі зверненням до лікарів у разі проявів симптомів ГРВІ та, банально, рідше міряють температуру, оскільки бояться  у неспроможності отримати медичну допомогу через брак ліжко-місць.

На тлі стрімкого прогресу захворюваності спостерігається зменшення кількості бажаючих пройти щеплення: експерти пов’язують це із простим твердженням: «хто хотів, уже вакцинувався, хто не хоче — своє рішення не змінить, навіть під натиском жахливих фактів про поширення та перебіг недуги». Також дедалі більше спостерігається активність контр-пропаганди вакцинації в інформаційному просторі, що сильно впливає на суспільну думку.

Тож на початок нового тижня говорити про поліпшення ситуації з коронавірусом неможливо: кількість хворих зростає, правила стають жорсткішими й попереду у жителів Хмельниччини вельми невтішні перспективи.