Бізнес, Область

Скоро в Хмельницькому можуть з’явитись нові супермаркети Lidl

Мережа АТБ на Хмельниччині може сильно постраждати від нового потужного конкурента

За останні роки в Хмельницькій області кардинально змінилася ситуація в сегменті супермаркетів, магазинів з продуктами харчування й товарами для дому. Це пов’язане з експансією торгової мережі «АТБ», магазини якої відкриваються у багатьох містах Хмельниччини та щільно розташовані у обласному центрі. Багато крамниць не витримують такої конкуренції а мережа «Вопак» й зовсім зникла з області.

Але цілком можливо, що у теперішнього лідера з’явиться надпотужний конкурент — мережа супермаркетів “Lidl” з Німеччини. Днями стало відомо про призначення не керівну посаду українського філіалу колишнього очільника “Lidl” у сусідній Польщі. Це надзвичайно важливий крок, адже саме за його правління німецька торгова марка не просто увійшла на ринок Польщі, але й зайняла друге місце за популярністю в країні.

Допоки бізнес-плани гіганту чи конкретні дати тримають в таємниці. Але вже скоро усі ми цілком можемо стати свідками запеклої боротьби торгових марок за вподобання та, звісно, гаманці мешканців Хмельниччини.