Кримінал, Область, Подія

Побиття та знущання над душевно-хворими в інтернаті на Хмельниччині

Середньовіччя давно минуло, але єна жаль, в нашій області місця, де ставлення до людей з психічними розладами не змінилося ще з тих часів. Шокованою була працівниця Секретаріату Ради України з прав людини під час моніторингового візиту до Кривчицького психоневрологічного інтернату: над підопічними тут всіляко знущаються та навіть б’ють за непослух.

Попри осінні холоди, бідолашні були вдягнені не за сезоном легко, у багатьох було відсутюнє відповідне взуття та навіть шкарпетки. Через відсутність теплого одягу підопічних не виводили на прогулянки, а оскільки вдень перебувати на ліжках у цьому нелюдському закладі також заборонено, увесь час їм доводиться проводити перед спільним телевізором.

Чистий теплий одяг зі складу працівники інтернату миттю видали за першої ж вимоги. Детальний звіт про моніторинг ляже на стіл відповідальних чиновників, які мають вжити заходів для покращення умов перебування підопічних. Однак страшно навіть уявити, що насправді робиться у закладі, коли поруч немає жодних перевірок.