Область, Політика, Розслідування

Чи торкнеться Хмельниччини майбутня війна з Росією?

Прогнози повномасштабного нападу Російської Федерації на Україну з розряду конспірології перемістилися у офіційну площину: Київ підтвердив інформацію про переміщення значних військових сил можливого супротивника до державного кордону, хоча раніше подібне спростовував. Більше того, днями навіть з’явилися військові прогнози та карта захоплення нашої держави з напрямками просування військ агресора.

На зображенні, створеного наче вітчизняною розвідкою, помічені три напрямки наступу: зі Північного-Сходу, морем з Півдня та з території Білорусі. Прогноз передбачає окупаціє більшої половини України зі столицею включно. Разом із тим, територія Хмельницької області та всі землі на захід від нас, за цим прогнозом Росію не цікавлять. Інші подібні зображення також малюють новий повоєнний кордон східною межею Хмельниччини.

Тому якщо допускати, що війна дійсно розпочнеться, жителі Хмельниччини за усіма можливими наразі уявленнями військових аналітиків не має потрапити у прямі бойові дії. Однак це зовсім не означає, що нашій області поталанило: прифронтове розташування інколи навіть гірше, оскільки тут не минається без сутичок із ворогом, найбільший наплив біженців та найбільш відчутно анархію від в умовах знищеної владної вертикалі.