COVID, Область

Жахливі цифри коронавірусу у порівняннях для Хмельниччини

Щодня ми звикли бачити страшну офіційну статистику Covid-19: скільки нових хворих, хто одужав, а хто, на жаль — ні. Неофіційні дані відрізняються у більший бік, але точних значень насправді не знає ніхто. Але за кожною з таких цифр стоїть людина: з власним іменем, довгою чи короткою історією життя, здобутками та досягненнями. Зараз практично немає жодної родини в Хмельницькій області, якої б не торкнулася пандемія, де б не обірвалося життя рідної чи знайомої людини.

За офіційними даними у Хмельницькій області від коронавірусу чи ускладнень, викликаних цим збудником, від початку пандемії померла 3 521 особа. Може здатися, що у порівнянні з усім населенням в 1 264,7 тис. (приблизні дані за 2019-й), це не так і багато. Але разом це населення, приміром, сіл Лісові Гринівці та Стуфчинці, що прилягають до обласного центру. Загалом в Україні жертвами Covid-19 стали 100 983 особи, що практично дорівнює всьому населенню м. Кам’янець-Подільський.

Втрата навіть 1 життя людини — це велика трагедія, зарадити якій не в силах ніхто. Коронавірус вже спричинив надзвичайно багато лиха і, на привеликий жаль, зупинятися поки не збирається. Бережіть себе та близьких.