Війна, Кримінал, Область, Подія

На Хмельниччині хресна хода відбулась під рашистським триколором

Днями у Кам’янці-Подільському відбувся масовий захід релігійного спрямування під керівництвом прихильників московсько6о патріархату. Так званий “хрьосний ход”, зібрав під своїми знаменами сотні людей. Важко повірити, але одним із центрових символів тут був… стилізований триколор країни-окупанта поруч зі стрічками українського кольорів прапора.

Місцеві жителі фіксували у ході спортивного вигляду осіб, які в українців більше асоціюються з так званими “тітушками”, а не пересічними паломниками. Але ще більше обурення викликає сам факт заходу: у військовий час, що триває по всій території нашої держави, подібні масові заходи, навіть релігійні, можуть відбуватися лише зі письмового погодження місцевих влад.

Тож як міг пройти захід незрозумілого характеру з неприйнятною символікою, незрозумілими учасниками та ще й у несприятливий час у другому за розміром після обласного ценнтру місті – не вкладається в голові. А головне: хто нестиме відповідальність за подібне свавілля у час, коли керівники так званого московського патріархату “благословляють” вторгнення в Україну разом з руйнуванням, вбивствами, ґвалтуванням й грабунком нашого народу?

фото Володимир Ар’єв