Війна, Область

Маячня пропагандистів та реалії ракетного удару по Хмельниччині

На центральному каналі росії неадекватна пропагандистка скабєєва з пафосом розповіла про потужний ракетний удар по Хмельницькій області 24-го серпня: було знищено аеропорт та склади зарубіжного озброєння поблизу міста… ШепЕтовка — саме так, з наголосом на другу літеру «е». І не біда, що міста з саме такою назвою немає, і склади десь привиділися, і на летовищі у Судилкові бойові літаки востаннє стояли 1938-го року — пропаганда все згодує своїм обмеженим глядачам.

А насправді ж, мешканці трьох ближніх до місця влучання ракет будинків, ще з 25-го серпня прибирають бите скло, забивають фанерою вибиті вікна й двері, підраховують збитки й заспокоюють дітей, які й досі здригаються від гучних звуків. 32 пластикових вікна недорахувалися й у приміщенні школі та приміщенні спортзалу. Пошкоджена крівля лікарні.

До слова: між постраждалими об’єктами та залишками летовища — майже 10 кілометрів. І якби хтось із мешканців оркостану просто глянув на карту Шепетівки, підла брехня їхніх «недоЗМІ» навіть не потребувала б спростування.