Війна, Місто

Переселенці з Маріуполя підготували низку заходів в обласному центрі Хмельниччини

Вимушені переселенці об’єднуються та займають активну громадську позицію в питаннях адаптації та налагодження дружніх зв’язків. Так у м. Хмельницький діє громадська організація «Заходи», учасники якої врятувалися від війни з Маріуполя і зараз невтомно працюють на благо ВПО та всіх мешканців громади. Станом на зараз організація створила коворкінг «Все буде добре. Хмельницький» та відновлює закинутий табір у с. Мартинківці. Діяльність в основному спрямована на адаптацію переселенців, але стати відвідувачем може кожен охочий задля розвитку особистості чи приємного дозвілля.

На осінь активісти ГО «Заходи» підготували цілу низку заходів, серед яких різноманітні тренінги, спортивні змагання, воркшопи, лекції про мистецтво й сучасну культура та багато іншого. Також заплановане проведення круглого столу з відділами молоді ВПО та стороною, що приймає для налагодження кращої співпраці та координації дії. Все це допоможе переселенцям та місцевим мешканцям краще познайомитися й потоваришувати, що так необхідно для розвитку суспільства, особливо на час війни.

Ініціатива підтримана в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”Слідкувати за анонсами майбутніх подій можна на сторінках організації в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Zahodu

https://www.instagram.com/zahody_mariupol/

Завітати до коворкінгу можна за адресою м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 112/2 (2-й поверх їдальні ХНУ)