Війна, Область

П’ятиповерховий будинок, де зможуть проживати вимушені хочуть збудувати в Деражні

«Концепція передбачає зведення багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з плановою кількістю квартир в межах сорока одиниць з перспективою заселення сімей з трьох-чотирьох осіб. Прилегла територія будинку буде містити паркінг, зону відпочинку та територію озеленення. Все згідно з сучасними нормами будівництва. Сам же будинок, відповідно нововведень в державних будівельних нормах має бути забезпечений укриттям, засобами для мало мобільних груп населення», – головний архітектор Деражнянської громади Максим Юзва.

За словами деражнянського міського голови Андрія Ковпака, зараз в міській територіальній громаді проживає три з половиною тисячі внутрішньопереміщених осіб. Наразі місцева влада, спільно з благодійним фондом «Житло для ВПО» на конкурсній основі визначила компанію, яка займатиметься зведенням будинку.

«Зараз подали проєкт на міжнародні грантові програми для отримання коштів на реалізацію. З місцевого бюджету виготовлена документація на землю – оплачені геологія, геодезія і всі вихідні дані території», – розповів мер міста.