Місто, Подія

Молодь ВПО Хмельницького запрошують на воркшоп з пошиву екоторбинок

Ще кілька років тому проблеми екології турбували тільки окремих активістів і більшість людей навіть не задумувались над необхідністю змінювати свої звички. Сьогодні ж бути eco-friendly та пропагувати zero waste поступово стає суспільною нормою, що не може не радувати. 

1 жовтня о 14:00 молодь ВПО Хмельницького запрошують на воркшоп з виготовлення екоторбинок в Коворкінгу для переселенців “Все буде добре. Хмельницький”, організований  ГО “Заходи”. Програма включає пошиття виробу “з нуля” та друк обраного вами принту на торбинці методом сублімації.

Відмова від пластикових пакетів на користь екоторбинок це не просто модний тренд, а ще й піклування про майбутнє планети та наших дітей. Здається дрібничка, але якщо кожен стане більш свідомо відноситись до екології та свого впливу на неї це неодмінно змінить світ на краще.

Щоб прийняти участь необхідно зареєструватись https://forms.gle/mfXMytcTnKtexHW17

Ініціатива реалізується за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.