Місто, Подія

На вихідних пройшов футбольний матч між молоддю ВПО та Хмельницького

25 вересня на футбольному полі ДЮСШ №1 відбувся дружній матч серед молоді Хмельницького та інших міст, організований командою ГО “Заходи”. На полі виступало дві команди одна з молоді від 16 років та друга від 25 років.

Приїзжаючи в нові міста, молодь ВПО стикається з руйнуванням соціальних зв’язків, що негативно впливає на стан і без того пригнічений через війну та втрату домівки. Команда нашої ГО теж переїхала до Хмельницького з Маріуполя, тож розуміє, як пошук нових друзів важливий для швидшої адаптації. Саме тому було вирішено провести захід, де молоді люди могли б познайомитись з місцевими жителями та поспілкуватись, приємно та корисно провести час.

Вболівати прийшли родини та друзі футболістів. Дуже цікаво було спостерігати за професіоналізмом гравців, за тим, як майстерно вони обводили суперників хитрими рухами з м‘ячем. Змагання вийшло настільки запекле, що глядачам було важко всидіти на місцях, так хотілось доєднатись до футболістів. Гра пройшла в два тайми по пів години. Перемогу отримала команда більш старших гравців

“На полі зібрались люди із різних міст – Бердянськ, Харків, Краматорськ, Миколаїв, Сіверодонецьк, Хмельницький і ми дуже щасливі, що вдалось познайомити та об’єднати їх під час гри.” – говорить волонтер ГО “Заходи” Михайло Аксаковський.

Учасники виявили бажання відвідувати більше подібних подій, та пограти й в інші види спорту. Тому організатори запрошують тих хто не зміг прийти у неділю на наступну гру, що відбудеться 2 жовтня о 16:30. Реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/gijirG3pSgQdRTtY8

ГО “Заходи” підготувала серію заходів для молоді цієї осені. В програмі різноманітні спортивні змагання, психологічні тренінги, лекції з мистецтва та майстер класи з пошиття екоторбинок. За анонсами подій можна слідкувати на сторінках організації в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Zahodu
https://www.instagram.com/zahody_mariupol/
https://t.me/zahody

Ініціатива підтримується проєктом ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.