Війна, Область

У четвер в Хмельницькій області та в усій Україні пройдуть тимчасові відключення світла

Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, пресслужба оператора системи передачі Укренерго.


“Сьогодні енергосистема зазнала нових ракетних атак країни-терориста, до вечора ми знайшли можливість не вводити обмеження споживачів. Але на завтрашній день ми просимо вас про розуміння і підтримку”, – написав оператор.


Таким чином, у четвер, 20 жовтня, по всій Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання з 7:00 ранку до 22:00 вечора. Де саме та в який час можна дізнатися на сайтах операторів розподільчих мереж (обленерго). Відключення будуть почергові, тривалість черги також визначає обленерго, але не більше 4 годин.


Укренерго закликало подбати про те, щоб до 7:00 ранку наступного дня мешканці мали заряджені телефони, павербанки, запас води, ліхтарики і батарейки до них.


“Причина завтрашніх обмежень – дефіцит потужності в системі. Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше”, – додає оператор.


Тимошенко наголосив, що це стосується жителів усіх областей країни. Крім того, від завтра в містах буде обмежене використання вуличного освітлення.