PR, Бізнес

Новосинявський щебеневий завод робить значний вклад у розбудову Хмельниччини

Тривала війна завдала неабиякої шкоди економіці країни й не лише у прифронтовій зоні. Тому потужні підприємства, де б вони не знаходилися, наразі є основою збереження стабільності всієї держави та запорукою добробуту їхніх працівників. Тому ТОВ «Новосинявський щебеневий завод» є яскравим прикладом не лише успішного підприємства, але й надії на швидку відбудову після омріяної всіма перемоги.
Підприємство з Хмельниччини навіть у складний час зуміло наростити потужності й створити нові робочі місця. Багаті поклади природнього граніту з низьким радіаційним фоном в нашій області дають змогу виготовляти високоякісну продукцію, без якої не обходиться жодне будівництво. Наразі завод випускає гранітну продукцію європейських стандартів якості, серед якої гранітний камінь, щебінь, різних фракцій, гранітна суміш та гранітний відсів. Це матеріали для міцних фундаментів, креативних монолітних конструкцій, надійних доріг та стежок у затишних парках — все це вимагає подрібнених багатств Подільських надр.
Колектив ТОВ «Новосинявський щебеневий завод» чекає закінчення війни з особливим трепетом, адже тоді вся країна почне відбудовуватися, тому продукція з граніту стане надзвичайно затребуваною. Наразі у підприємство має вдосталь запасів усіх видів продукції, але, переконані, після перемоги виробництво потрібно буде розширювати. А це — нові робочі місця, податки до бюджету Хмельниччини та ще більший вклад у зміцнення економіки області.