новинии від партнерів

Як правильно продати авто після ДТП?

Як показує статистика, аварійні автомобілі не мають попиту серед автолюбителів. Насамперед це обґрунтовано тим, що кількість таких пропозицій суттєво перевищує попит і на авторинку є маса вигідніших оголошень з автомобілями у хорошому технічному стані. Найчастіше власники, які вирішили продати автомобіль після ДТП, стикаються з проблемою пошуку потенційного покупця та утримання гідної ціни. Говорячи про ринкову вартість такого майна, варто розуміти, що на авторинку ціна автомобілів після ДТП є досить низькою. Дуже рідко зустрінеш покупця, котрий готовий взяти таку машину під відновлення. Як правило, биту машину купую як донора або на розбирання.

Щоб зберегти час та гроші при продажу пошкодженої машини, радимо скористатися послугою автовикуп Хмельницький, яка проводиться за один день.

Коли варто продавати авто після ДТП?

Недосвідчені водії, рідко тверезо дивлячись на ситуацію і не адекватно оцінюють масштаби пошкодження машини при ДТП. Дуже часто спроби відновити транспорт призводять до великого розчарування, оскільки машина починає часто ламатися, а її обслуговування обходиться автовласнику «копієчку». Продати авто після ДТП максимально швидко необхідно у таких випадках:

  • Автомобіль отримав серйозні пошкодження. При ударі по несучій рамі, то подальше керування автомобілем буде проблематичним;
  • Потрібно витратити велику суму на ремонт. Якщо реставрація автомобіля після ДТП обійдеться в 35-45% від вартості самої машини, то розумніше продати авто або здати його на розбирання;
  • Вік та пробіг машини. Старі машини навіть без ДТП складно продати, оскільки на них часто доведеться міняти деталі та запчастини, які знайти проблематично. А після ДТП обслуговування такої машини буде й зовсім нераціональним.

Щоб продати авто після ДТП, ви можете скористатися кількома способами реалізації: пустити на розбирання, продати машину по запчастинах або відновити транспорт, щоб продати його за вищою вартістю. Але в деяких ситуаціях потрібно діяти швидко, тому є такий сервіс як автовикуп.

Особливості швидкого способу продажу авто після ДТП через автовикуп

Звертаючись до ShopAvto https://shopavto.com/ за викупом авто після ДТП Хмельницький, ви отримаєте не лише вигідні умови для співпраці, а й відмінний сервіс:

  • Безкоштовна консультація;
  • Оцінку автомобіля можемо провести навіть на місці ДТП;
  • Вам не доведеться чекати у черзі, адже всі заявки обробляються за 5-10 хвилин;
  • Працюємо без вихідних та святкових днів;
  • Укладаємо офіційний договір купівлі-продажу;
  • Викуповуємо машини за чесною ринковою вартістю з невеликими комісійними.

При цьому розрахунок вартості за угодою ми проводимо відразу біля капота, тому вам не доведеться чекати на гроші при терміновому продажу авто після ДТП.