взятка
Кримінал, Область, Розслідування

Правоохоронці Хмельниччини викрили незаконну схему екологічного шантажу підприємців

Природоохоронні питання надзвичайно важливі а ще, як виявилося — надзвичайно прибуткові для зацікавлених чиновників. 27-го квітня поліція Хмельниччини спіймала «на гарячому» службовців Департамента природних ресурсів та екології Хмельницької ОВА, які намагалися отримати від посередника 50 тис. гривень за сприяння у вирішенні питань щодо надання екологічних дозволів.
За попередніми уявленнями «брудна» схема до болю проста: перевірки екологічної служби фіксували найрізноманітніші порушення, що перешкоджали ведення підприємницької діяльності: діяльність без дозволів на викиди, відсутність Оцінки впливу на довкілля (ОВД) — причин знаходиться безліч. «Рятівною соломинкою» ставала втаємничена фірма, яка за певну суму коштів вирішувала питання через надання послуг з розробки документацій, слухання чи інші можливі методи. Цілковите вирішення питання вартує в середньому 200-300тис. гривень. Тож у цій історії обурює все: і нахабство та винахідливих можновладців, і маніпуляції болючою темою екології, головне — незаконне перешкоджання бізнесу Хмельниччини в скрутних умовах війни.
Сподіваємося, скоро слідство надасть цій ганебній справі широкого розголосу, аби суспільство дізналося про своїх антигероїв.