Унікальний скарб передано до Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”. Серед унікальних історичних артефактів — 40 срібних римських денаріїв та частина древнього списа.
06.03.2025
Хоча Хмельницька область знаходиться відносно далеко від лінії фронту, аграрії також наражаються на небезпеку в ході польових робіт. Лани Півдня та Сходу заміновані та знаходяться у зоні ураження авіації та артилерії рф, однак дещо здатне долетіти і до нас. Так днями на Городоччині комбайнер мало не підірвався на уламках збитої ракети. Під час збору ріпаку, комбайн дивом пройшов повз чималого об’єкту, що зачаївся на землі. Очевидці знахідки також розповіли про зім’ятий та почорнілий ріпак — слід, що лишився на траєкторії падіння невідомого боєприпасу.
Коли та за яких умов уламок опинився на полі Хмельниччини — наразі невідомо, однак наша ППО вправно приземляє десятки подібних «посланців руського міра», а прослідкувати за кожним із них надзвичайно важко. Тож закликаємо усіх бути уважними, не наближатися до невідомих об’єктів та повідомляти ДСНС одразу при їх знаходженні будь-де.