Область

На Хмельниччині люди з ТЦК силоміць тягли чоловіка з Віньковецької лікарні

Конфлікт виник між працівниками ТЦК та СП і військовозобов’язаним, що перебував у Віньковецькій лікарні на Хмельниччині.

У Хмельницькій області працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки намагалися силою забрати чоловіка з лікарні до військкомату. Відео, що зображує конфлікт між працівниками ТЦК та СП і військовозобов’язаним, опублікував адвокат з Хмельниччини Віктор Бабчинський у Facebook.

На кадрах чути, як чоловік пояснює військкомам, що хоче пройти медичний огляд і отримати направлення на обстеження, бо під час військово-лікарської комісії йому “тільки печатки проставили”. Він запевняє, що не є ухилянтом, і обіцяє наступного ранку з’явитися у ТЦК.

Водночас військкоми кажуть йому “бути мужиком, а не бабою”, оточують його, викручують руки і намагаються затримати

“У людини стався гіпертонічний криз. Лікарі швидкої медичної допомоги доставили людину до лікарні на госпіталізацію, тиск 180 на 120, але його силою викрадають з лікарні”, – йдеться в дописі адвоката.

У ролику також видно двох представників поліції, які перебувають на місці події, але не реагують на ситуацію між військовозобов’язаним чоловіком та працівниками ТЦК.