Область, Подія

У Нетішині запустили проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

В освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Нетішин запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

Як розповіла адміністраторка простору в Нетішині Іванна Плисківська, головна ціль проєкту — сформувати спільноту жінок із родин військовослужбовців, у якій кожна учасниця програми зможе отримати фахову допомогу та підтримку.

«Це наш обов’язок — підтримати їх і допомогти, розрадити, почути їхній біль. До того ж не у всіх є кошти для отримання психологічної чи юридичної допомоги. Так само існує стигматизація людей, які звертаються по допомогу. Ми власним прикладом можемо зламати стигму та довести, що в цьому немає нічого ганебного, навпаки — це допомагає та покращує якість і рівень життя», — каже Іванна Плисківська.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи — організовувати події під запит самих учасниць.

«Ми хочемо бути корисними для цих людей, допомогати в подоланні будь-яких перепон, підтримувати їхні ідеї та проєкти. А головне — нагадати, що вони не одні, що вони не залишаються віч-на-віч зі своїми проблемами. Саме тому наша програма дуже гнучка та адаптується під конкретні потреби учасниць», — додають організатори проєту.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Нетішині, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням

«Плюс-Плюс» — національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, що стартував 31 серпня. Він передбачає комплексні юридичні та психологічні консультації, освітні лекції, майстер-класи та тренінги для матерів, дружин, доньок та сестер військовослужбовців Сил оборони. За словами організаторів, менш ніж за два тижні після запуску в офлайні команда проєкту отримала близько 2000 заявок на участь.