lifecell
Бізнес, Економіка

Турецькі власники продають lifecell. Новим власником стане компанія французького мільярдера NJJ Capital

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell підписала угоду про продаж своїх українських підрозділів, зокрема мобільного оператора lifecell, французькій компанії NJJ Capital. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на турецьку платформу публічного розкриття інформації.

Холдинг, який також володіє українською мережею колцентрів ТОВ «Глобал Білгі» та оператором вишок мобільного звʼязку ТОВ «Укртауер», оголосив про продаж 29 грудня. Причини такого рішення не оприлюднені.

Номінальна вартість проданих акцій становить 12,7 млрд грн для lifecell, 47,2 млн грн для «Глобал Білгі» та 1,96 млрд грн для ТОВ «Укртауер». Очікується, що остаточна ціна акцій буде визначена пізніше.

NJJ Capital — інвестиційна компанія, заснована у 2010 році. Штаб-квартира компанії розташована в Парижі, Франція. Компанія інвестує в широкий спектр технологічних компаній, включаючи програмне забезпечення, мобільні та комунікаційні технології.

Компанією володіє мільярдер Ксав’є Ньєль. Французький бізнесмен залучений до телекомунікаційної та технологічної галузей. Він є засновником і мажоритарним акціонером французького інтернет-провайдера та оператора мобільного зв’язку Iliad, який працює під брендом Free Mobile у Франції та під брендом Play у Польщі. Бізнесмен також є власником газети Le Monde. Статки Ньєля оцінюються в $10,4 млрд.